Закупівля транспортних послуг в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: транспортні послуги (перевезення знімальної групи, членів команди, знімального, освітлювального та ін. обладнання) під час реалізації Спецпроекту "12" (виробництво циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС).

Закупівля послуг режисера монтажу в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: робота режисера монтажу під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС. Результатом роботи режисера монтажу повинен стати монтаж, виготовлення комп'ютерної графіки, титрів, кольорокорекція під час виробництва циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС.

Закупівля послуг журналіста в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: послуги журналіста під час реалізації Спецпроекту "12" (виробництво циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС).

Закупівля послуг оренди офісу в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: оренда офісного приміщення – робочого простору для забезпечення роботи команди, авторів під час виробництва та реалізації Проєкту, організації зустрічей, обговорень, безпосередньої роботи над Проєктом, зберігання матеріалів, документів, підготовки звітності. Вимоги до офісного приміщення: розташування – м Київ, район: м. Золоті Ворота – Львівська площа – Софійська площа /поряд з місцем розташування основного офісу Громадської організації/, площа – 25-35 кв.м., оснащення: офісні столи та стільці, оргтехніка, шафи для складання та тимчасового зберігання документів, фліпчарт.

Закупівля послуг оренди освітлювального обладнання в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: оренда освітлювального обладнання/техніки під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС.

Закупівля послуг оренди знімального обладнання в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: оренда знімального обладнання/техніки під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС.

Закупівля послуг оренди звукозаписуючого обладнання в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: оренда звукозаписуючого обладнання/техніки під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС.

Закупівля послуг оператора-постановника в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: робота оператора-постановника під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС. Результатом роботи оператора-постановника повинно стати створення циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС.

Закупівля послуг звукорежисера в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: робота звукорежисера під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС. Результатом роботи звукорежисера повинен стати якісний монтаж, зведення звуку та робота в звуко-студії під час виробництва циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС.

Закупівля послуг звукооператора в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: послуги звукооператора під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС. Результатом роботи звукооператора повинен стати звукозапис на знімальному майданчику під час виробництва циклу з 12 документальних коротко/середньо- метражних фільмів хронометражем у 12-25 хвилин, створення циклу з 12 подкастів у форматі коротких 30-хвилинних розмов (інтерв’ю) з представниками вибраних ОГС.

Закупівля послуг голови PR-служби в рамках реалізації Проєкту «Спецпроєкт 12»

Предмет послуг: робота керівника PR-служби під час реалізації Спецпроекту "12" – цикл короткометражних документальних фільмів, подкастів, інтерв'ю, про волонтерські, благодійні ОГС. Результатом роботи повинно стати: • розробка комунікаційних планів Проєкту – для зовнішніх та внутрішніх комунікацій, забезпечення їх реалізації, підготовка звітів, управління комунікаційними проєктами; • аналіз результатів досліджень, факторів зовнішнього та внутрішнього середовища й визначення коригувань профілю Проєкту; • створення й розвиток комунікаційних інструментів – для реалізації зовнішніх та внутрішніх комунікацій; • налаштування систем моніторингу та аналітики інформаційного поля; • підтримка та розвиток стосунків зі ЗМІ, експертним середовищем й іншими групами стейкхолдерів; • підготовка й супровід спікерів Проєкту, підготовка інтерв’ю, прес-релізів, статей, колонок. За необхідності організація виступів спікерів Проєкту на форумах, конференціях та ін. заходах; • організація PR-заходів для підвищення обізнаності про Проєкт. Забезпечення активної присутності Проєкту в ЗМІ, зокрема соцмережах; • забезпечення контенту для сторінок Проєкту в соціальних мережах; • керівництво прес-службою, виконання обов’язків прес-секретаря, представлення позиції Проєкту у ЗМІ, в тому числі в соцмережах; • розробка та розміщення рекламних матеріалів, що стосуються Проєкту в мережі Інтернет, ЗМІ, підготовка медіа планів, інформаційна та технічна підтримка організації проведення рекламних заходів; • створення і дизайн рекламних матеріалів для розміщення в мережі Інтернет та у ЗМІ; • створення і формулювання планів рекламних заходів, стратегії і сюжетів для рекламних кампаній, рекомендацій щодо позиціонування Проєкту; • розробка цифрових/онлайнових рекламних кампаній через засоби масової інформації (сайти для рекламної кампанії, інтернет-портали, мобільні сайти, соціальні медіа і т. д.); • адаптація публікацій на сайтах для використання та посилання на них у соціальних мережах; заходи з накопичення та утримання аудиторії проекту; заходи реактивної взаємодії із аудиторією проекту; заходи активної взаємодії із аудиторіями, що є потенційно цікавими для залучення до проекту; аналіз та коригування комунікаційних тактик, спрямовані на підвищення відвідуваності та зростання аудиторій представництв проекту у соціальних мережах: фейсбук, твіттер, телеграм, ютуб.

Зразок заяви на тендер