​​ПОКОЛІННЯ ВІЙНА

Документальний фільм, драма

8 епізодів по 20хв

Веб-док «Покоління. Війна» присвячений ветеранам-добровольцям батальйону «Азов», які воювали в російсько-українській війні з 2015 по 2017 роки та повернулися до бою під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році. Це не розповідь про військовий конфлікт в Україні, але про те, як війна змінює долі людей. Про тих, хто став ветераном у 19 років, про покоління, яке змінилося назавжди.

Синопсис

Історія цього проекту почалася в 2015 році, коли режисер вперше приїхавла до Маріуполя на базу добровольчого полку «Азов».

Протягом чотирьох років режисер записувала різні етапи життя компанії. База в Маріуполі нагадувала табір з дитинства, але для дорослих, де замість іграшок – зброя. Там утворився окремий світ, мікрокосм. Це світ молодих хлопців, які виросли на війні.

З кожним прибуттям на камеру потрапляли різні бійці, які воювали в батальйоні. Молоді, веселі зі своїми історіями та цікавими ситуаціями. Ми ходимо з ними на побачення в Маріуполь, замовляємо піцу на базу, слухаємо розповіді про дівчат. Наші герої втратять друзів на війні, і кожен з них переживе це по-своєму.

Режисер Юлія Гонтарук

Дата виходу: Лютий 2023

Україна